Zaskakujące sceny na US Open. Tenisista zwymiotował na korcie [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie meczu US Open doszło do niespodziewanej sytuacji. W trakcie przerwy tenisista zwymiotował na kort.
Kilka dni temu rozpoczął się kolejny turniej wielkoszlemowy w tym roku. Mowa o US Open rozgrywanym na kortach w Nowym Jorku.
W drugiej rundzie zmagań Tomas Martin Etcheverry pokonał Francisco Cerundolo. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:2.
W trakcie spotkania doszło do zaskakującej sytuacji. Wspomniane zdarzenie miało miejsce w piątej odsłonie, gdy Etcheverry prowadził 4:1.
Wówczas wygrywający tenisista zbliżył się do bandy, aby odłożyć ręcznik. Chwilę później zmierzał w kierunku placu gry, lecz momentalnie zawrócił.
Argentyńczyk złapał się za twarz i zwymiotował. Po krótkiej przerwie zdołał powrócić na kort i kontynuował rozgrywanie spotkania.
Etcheverry awansował do trzeciej rundy US Open. W nadchodzącym spotkaniu, które odbędzie się w piątek, zmierzy się z Alexandrem Zverevem.
Filip Węglicki29 Aug · 20:21
Źródło: Twitter