Rywal Hurkacza nie wytrzymał. Próbował ugryźć piłkę [WIDEO]

Hubert Hurkacz po trzysetowym boju awansował do ćwierćfinału turnieju w Cincinnati. Polak pokonał Flavio Cobolliego, który miał problem z zaakceptowaniem porażki.
W pierwszym meczu w Cincinnati Hurkacz pokonał Yoshihito Nishiokę. Teraz po raz drugi w seniorskiej karierze zmierzył się z Flavio Cobollim.
Polak wygrał pierwszego seta 6:3. Druga partia stanowiła jednak lustrzane odbicie. Tym razem to zawodnik z Włoch odniósł zwycięstwo 6:3, doprowadzając do remisu w całym spotkaniu.
W trzecim secie "Hubi" błyskawicznie przełamał rywala, po czym obronił serwis. W efekcie objął trzygemowe prowadzenie. Cobolli źle radził sobie z niekorzystnym wynikiem. Włoch był tak sfrustrowany, że w pewnym momencie próbował złapać piłkę zębami.
Hurkacz już nie pozwolił przeciwnikowi wrócić do rywalizacji. Polak wygrał trzeciego seta 6:1, a cały mecz zakończył w swoim stylu, posyłając asa. W sumie w tym spotkaniu wrocławianin zdobył 10 punktów samym serwisem.
W ćwierćfinale Hurkacz zmierzy się z Francesem Tiafoe. Amerykanin w poprzedniej rundzie wyeliminował Jiriego Leheckę.
Adam Kłos17 Aug · 07:29