Rosjanka nie wytrzymała. Wpadła w rozszalałą furię [WIDEO]

Źródło: X / screen
Weronika Kudiermietowa nie zapamięta najlepiej meczu z Camilą Osorio. Na dodatek skończyła spotkanie z... obrażeniami.
Trwa turniej rangi WTA 500 w meksykańskiej Guadalajarze. W ciekawym pojedynku drugiej rundy zmagań Rosjanka Weronika Kudiermietowa stanęła naprzeciw Kolumbijki Camili Osorio!
Starcie było niezwykle intensywne. Pierwsze dwa sety zakończyły się tie-breakami, a o ostatecznym rezultacie musiała zadecydować trzecia partia. Wydawało się, że wszystko jest jasne.
Kudiermietowa wyszła bowiem na prowadzenie 5:0. Nagle opadła jednak z sił, co skrzętnie wykorzystała Osorio, doprowadzając do rezultatu 5:5. Reakcja przeciwniczki była jednoznaczna.
Na początku 11. gema tenisistka zszokowała. Zaczęła okładać się rakietą po głowie. Od części uderzeń powstrzymał ją daszek przy czapce, niemniej z pewnością były one bolesne.
Nawet zastosowanie przemocy wobec samej siebie nie pomogło Kudiermietowej się przebudzić. Osorio domknęła seta, wygrywając wynikiem 7:5, i to ona wystąpi w ćwierćfinale turnieju!
Rywalką Kolumbijki będzie następna Rosjanka, Kamilla Rachimowa. Wywalczyła ona awans po tym, jak jej środowa rywalka, Wiktoria Azarenka, wycofała się z rywalizacji w drugiej partii.
Michał Boncler12 Sep · 11:00