Rodzina Novaka Djokovicia otrzymała niewygodne pytanie. W odpowiedzi zakończyła konferencję prasową [WIDEO]
![Rodzina Novaka Djokovicia otrzymała niewygodne pytanie. W odpowiedzi zakończyła konferencję prasową [WIDEO] Rodzina Novaka Djokovicia otrzymała niewygodne pytanie. W odpowiedzi zakończyła konferencję prasową [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/392/61dc5aa1068e8.jpg)
Nie ustają kontrowersje wokół Novaka Djokovicia. Rodzina serbskiego tenisisty w odpowiedzi na niewygodne pytanie... przerwała konferencję prasową.
Rodzina Novaka Djokovicia spotkała się z dziennikarzami, by wypowiedzieć się na temat sytuacji 34-latka. Ojciec tenisisty nie gryzł się w język - przypuścił atak na Australię i jej rząd. Domagał się nawet interwencji... królowej Elżbiety. Piszemy o tym TUTAJ.
Djoković został zwolniony z aresztu imigracyjnego, ale wciąż pojawia się sporo niejasności wobec jego postawy. Dziennikarze postanowili drążyć tę sprawę.
- Czy to prawda, że 16 grudnia Novak Djoković miał pozytywny wynik testu na koronawirusa i wiedział o zakażeniu? - zapytano z sali podczas konferencji.
- Tak, cały proces był publiczny. Wszystkie dokumenty są legalne - odpowiedział Djordje Djoković.
- Czy wziął udział w imprezie 17 grudnia? - dopytano.
- Dobrze, więc konferencja zostaje zakończona - stwierdził brat serbskiego tenisisty.
Djoković mimo pozytywnego testu na koronawirusa miał być aktywny. 17 grudnia wziął udział w spotkaniu z dziećmi, dzień później - w sesji zdjęciowej dla "L'Equipe". Negatywny wynik badania uzyskał dopiero 22 grudnia.
Serbski tenisista wciąż ma nadzieję na występ w Australian Open. Początek turnieju zaplanowano na 17 stycznia.