Niespodziewane sceny z udziałem Djokovicia. Serb skradł show [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie meczu pokazowego w tenisa miały miejsce zaskakujące sceny. Wówczas w centrum uwagi znalazł się Novak Djoković.
We wtorek w bułgarskiej Sofii zorganizowano mecz pokazowy w tenisa. Novak Djoković zmierzył się z Grigorem Dimitrowem.
Panowie wygrali po jednym secie, a następnie skonfrontowali się w dogrywce. W jej trakcie Bułgar pokonał rywala wynikiem 10:5.
Podczas meczu miały miejsce zaskakujące sceny. Do wspomnianej sytuacji doszło w drugim secie, gdy na korcie wybrzmiała głośna muzyka.
Wówczas Djoković rozpoczął swoje show. Serbski tenisista zdjął koszulkę i zaczął tańczyć, na co kibice zareagowali oklaskami.
W pewnym momencie legendarny sportowiec zrobił nawet kilka pompek. Chwilę później zachęcał swojego rywala, aby do niego dołączył.
Dimitrow uległ namowom i postanowił zdjąć koszulkę, którą rzucił w kierunku Djokovicia. Serb schwytał trykot, a następnie go ucałował.
Filip Węglicki19 Sep · 09:56
Źródło: Twitter