Kibice zachwyceni znaną tenisistką. Dała show na korcie [WIDEO]

Screen/X
Marta Kostiuk przegrała z Donną Vekić (1:2) i na 1/4 finału zakończyła swój udział na igrzyskach olimpijskich. Mimo porażki ukraińska tenisistka bawiła się świetnie. Kibice nie kryli zachwytów.
Nie tak miał wyglądać ćwierćfinał igrzysk olimpijskich z perspektywy Marty Kostiuk. Ukrainka musiała uznać wyższość Donny Vekić. Rozgrywany w środę mecz padł łupem Chorwatki 2:1 (6:4, 2:6, 7:6).
Po bardzo udanym drugim secie, który zrekompensował porażkę w pierwszej odsłonie, coraz więcej zaczęło wskazywać na to, że ukraińska tenisistka może odwrócić losy meczu. Finalnie się nie udało.
Ostatnia partia starcia finalnie wpadła na konto Vekić. Do wyłonienia zwyciężczyni tego pojedynku potrzebny był tie-break. W tym lepiej zaprezentowała się Chorwatka, która wygrała wynikiem 10:8.
Mimo tego, że ćwierćfinał igrzysk olimpijskich od samego początku nie przebiegał po myśli Kostiuk, nie kryła ona ogromnej radości z pobytu na korcie. Zaprezentowała to podczas jednej z przerw.
W momencie, gdy w tle leciała piosenka Bruno Marsa, Ukrainka zaczęła tańczyć, co zostało uchwycone przez kamery telewizyjne. Wygląda na to, że występ 22-latki spodobał się kibicom. Fani byli zachwyceni postawą Kostiuk, która bawiła się w najlepsze.
Marta Kostiuk jest jedną z najlepszych tenisistek w kobiecym tourze. Obecnie zajmuje ona 19. lokatę w rankingu WTA. Do tej pory wygrała tylko jeden turniej tej rangi, triumfując na kortach w Austin.
Piotr Sidorowicz 01 Aug · 16:28