Fręch przegrała seta 0:6. Riposta Polki była niesamowita [WIDEO]

Magdalena Fręch w wielkim stylu awansowała do IV rundy turnieju WTA W Pekinie. Polka podniosła się po porażce 0:6 w pierwszym secie meczu z Dianą Sznajder!
Rosjanka, która zajmuje 16. miejsce w rankingu WTA, na początku rządziła na korcie. Miała przewagę w każdym elemencie. Fręch stanowiła tylko tło. Przegrała do zera w 21 minut.
Sznajder zapewne liczyła, że równie szybko zakończy drugą partię. Mecz zmienił jednak swoje oblicze. W grę Rosjanki wdało się rozprężenie, które świetnie wykorzystała Fręch. Polka grała na coraz wyższym poziomie i zdobyła przewagę przełamania w trzecim gemie. W dziewiątej odsłonie wygrała przy podaniu rywalki jeszcze raz - na wagę zwycięstwa w secie.
Decydujący set rozstrzygnął się w dziesiątym gemie.
W 1/8 finału rywalką Fręch będzie Shuai Zhang z Chin albo Greet Minnen z Belgii. Obie zawodniczki są w rankingu WTA notowane znacznie niżej od Polki.
Marcin Karbowski29 Sep · 09:31
Źródło: WP Sportowe Fakty