Co za upadek Djokovicia. Jak on to wytrzymał?! [WIDEO]

Screen Twitter
Novak Djoković od samego początku meczu z Francisco Cerundolo zmagał się z problemami zdrowotnymi. Te pogłębiły się, gdy Serb boleśnie upadł na kort.
Pierwszy set 1/8 finału Roland Garros należał do Novaka Djokovicia. Później jednak lepszy był Francisco Cerundolo, który prowadził już 2:1. Bardziej doświadczony zawodnik wytrzymał presję i doprowadził do wyrównania.
Jednocześnie Serb cały czas miał problemy zdrowotne. W pewnym momencie wydawało się, że zrezygnuje z dalszej gry. Ostatecznie zdołał utrzymać się na korcie.
W piątym secie byliśmy świadkami bardzo bolesnego upadku "Djoko". Zawodnik, regularnie narzekający na nawierzchnię, wyłożył się podczas wymiany z Argentyńczykiem.
Problemy doświadczonego tenisisty były na tyle duże, że w jego stronę ruszyli nie tylko sędziowie, ale też sam Cerundolo. Djoković nie zamierzał jednak się poddawać. Otrzepał się, wytarł zakrwawione rękę i nogę, a następnie ruszył do dalszych wymian.
Hubert Kowalczyk03 Jun · 20:39