Akcja turnieju w US Open! Szczęka opada [WIDEO]

screen/Eurosport
Alexander Zverev i Taylor Fritz zaserwowali kibicom niezwykły spektakl. Obaj uczestniczyli w najlepszej akcji tegorocznej edycji US Open.
Niemiec i Amerykanin przyjechali do Nowego Jorku w znakomitej formie. Fritz w drodze do ćwierćfinału stracił tylko jednego seta. Zverev również bez większych problemów uporał się z czterema poprzednimi rywalami.
Walka o najlepszą czwórkę rozpoczęła się od wyrównanego seta. W pierwszej partii nie doszło do ani jednego przełamania. W końcu w tie-breaku Fritz zdominował przeciwnika, wygrywając 7:2.
W czwartym gemie drugiego seta rozegrano niesamowitą wymianę. Przez kilkadziesiąt sekund obaj zawodnicy wymieniali się bekhendami i slajsami.
W pewnym momencie Fritz ruszył odważniej do siatki i wydawało się, że już musi zapewnić sobie punkt. Zverev nieoczekiwanie dobiegł do piłki, odbił ją tuż znad ziemi i wkręcił w sam narożnik po drugiej stronie kortu.
Niemiec żywiołowo celebrował swoje zagranie. Dobrze wiedział bowiem, że musiał wspiąć się na absolutne wyżyny swoich umiejętności.
Spektakularna wymiana napędziła Zvereva. Drugiego seta wygrał do trzech, doprowadzając do remisu w całym meczu.
Adam Kłos03 Sep · 21:32
Źródło: Eurosport