Zmiany na ostatniej prostej! Clout MMA ogłosiło szalony turniej
Clout MMA wprowadziło zmiany w rozpisce nadchodzącej gali. Federacja zorganizuje szalony turniej.
Najbliższa gala spod szyldu Clout MMA odbędzie 8 czerwca bieżącego roku. Nadchodzące wydarzenie zostanie zorganizowane w katowickim Spodku.
Kilka dni przed eventem, w poniedziałek, odbyła się konferencja prasowa. W trakcie transmisji przekazano kilka istotnych informacji.
Clout MMA poinformowało, że podczas nadchodzącej gali nie dojdzie do pojedynku z udziałem "Piwko nie można". Influencer wycofał się z powodu problemów zdrowotnych.
TikToker miał zawalczyć w samochodzie. Mimo odwołania wspomnianego pojedynku, federacja nie zrezygnowała z nietypowej formuły walki.
Clout MMA postanowiło zorganizować turniej "Taxi Grand Prix". W ramach inicjatywy odbędą się trzy walki w samochodzie.
W zmaganiach wezmą udział Nikodem "Kosaheere" Kosiński, Stanisław "Fistaszek" Tkacz, Michał "Zwykły Chłopak" Skudlarek oraz Bartłomiej "Komar" Wójcik.
Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie pary i zmierza się w półfinałach podczas jednej trzyminutowej rundy. Walka finałowa odbędzie się bez limitu czasowego.