Bomba od Fame MMA! Zwycięzca turnieju zmierzy się ze znanym raperem

Mateusz Porzucek / pressfocus
Fame MMA uraczyło kibiców niespodziewanym ogłoszeniem. Podczas nadchodzącej gali będzie miał miejsce hitowy pojedynek.
Ostatnie miesiące w karierze Kamila "Taazy’ego" Mataczyńskiego należą do bardzo udanych. Freakfighter wziął udział w turnieju organizowanym w klatce rzymskiej, który odbył się 31 sierpnia na Fame MMA 22.
Streamer pokonał trzech przeciwników i zwyciężył zmagania. Tym samym zainkasował milion złotych, które było główną nagrodą w turnieju.
Niedawno Prime MMA poinformowało, że Mataczyński wystąpi na jubileuszowej gali z numerem 10. Wydarzenie odbędzie się 26 października w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Niedługo po ogłoszeniu federacji, Fame MMA powiadomiło, że "Taazy" zawalczy również na ich gali. Freakfighter wejdzie do klatki podczas Fame: The Freak.
Mataczyński skrzyżuje rękawice ze znanym raperem, Jose "Josefem Bratanem" Simao. Zestawienie zostało zakontraktowane w formule K-1 w małych rękawicach.
- Zwycięzca wielkiego turnieju w rzymskiej klatce nie spoczywa na laurach i wskakuje po kolejne zwycięstwo! Już 4 października zobaczymy walkę prawdziwych championów! Mistrz turnieju MMA, o 20% lepszy od innych, Kamil "Taazy" Mataczyński, stoczy bój z finalistą turnieju K-1, Jose "Josefem Bratanem" Simao! - przekazało Fame MMA.
Warto podkreślić, że Fame: The Freak odbędzie się 4 października w szczecińskiej Netto Arenie. Oznacza to, że Mataczyński, które wystąpi także na Prime MMA 10, stoczy dwa pojedynki w przeciągu około trzech tygodni.