Kurek przerwał wywiad Łomacza. "Co on tu opowiada, k***a?" [WIDEO]

Grzegorz Łomacz był nieoczywistym bohaterem meczu Polski ze Stanami Zjednoczonymi w półfinale igrzysk olimpijskich. Po spotkaniu przed kamerami docenił go Bartosz Kurek.
Łomacz w trakcie igrzysk grał niewiele, ale w półfinale z USA musiał w trudnym momencie zastąpić kontuzjowanego Marcina Janusza i poprowadzić grę Polaków. Na parkiecie zameldował się na początku czwartego seta, gdy biało-czerwoni znajdowali się pod ścianą. Jego świetna gra pomogła odwrócić losy spotkania.
Po meczu Łomacz stanął przed kamerą Telewizji Polskiej. Udzielał wywiadu, który przerwało nagłe pojawienie się Bartosza Kurka.
- Co on tu opowiada k***a? Wszedł, wygrał mecz, ma wielkie jaja. Czekał na tę szansę bardzo, bardzo długo i zrobił, co do niego należało. Szacun - wypalił Kurek do kamery.
Łomacz wydawał się zakłopotany słowami kapitana kadry. Gdy ten skończył swoją wypowiedź, rzucił do niego: "Bartek, jeszcze jeden mecz".
Finał olimpijskiego turnieju siatkarzy odbędzie się w sobotę. Początek meczu zaplanowano na 13:00. Rywalami Polaków będą Francuzi.