"K***a!". Rozbrajająca motywacja Fornala [WIDEO]

Źródło: X / screen
Tomasz Fornal w żołnierskich słowach zmotywował kolegów w decydującym fragmencie meczu. Poskutkowało.
Pod koniec czwartego seta meczu z kadrą USA siatkarska reprezentacja Polski przeszła z wyniku 18:18 do 18:20. O czas poprosił więc Nikola Grbić.
Kiedy selekcjoner biało-czerwonych kończył omawiać założenia taktyczne, do gry wkroczył Tomasz Fornal. Konkretnie pobudził pozostałych kolegów.
- Dawać, k***a! Nap***dalamy się z nimi, k***a! - wykrzyczał podczas time-outu 26-letni przyjmujący.
Krótka "przemowa" błyskawicznie pobudziła Polaków. Podopieczni Grbicia natychmiast odrobili dwa punkty straty i ponownie doprowadzili do remisu.
Po chwili, dzięki znakomitej postawie Fornala i Wilfredo Leona, siatkarze wygrali czwartego seta. Dzięki temu przystąpili do rywalizacji tie-breakowej!