Fornal "znokautował" Leona. Absolutne sceny na igrzyskach [WIDEO]

Niesamowite sceny w meczu Polski ze Stanami Zjednoczonymi. Pod koniec czwartego seta Tomasz Fornal prawie znokautował Wilfredo Leona.
Biało-czerwoni rozpoczęli półfinał igrzysk olimpijskich od wygrania seta do 23. Kolejne partie kompletnie nie ułożyły się po naszej myśli.
Amerykanie wygrali drugą partię 27:25, a trzecią 25:14. Co najgorsze, w trakcie spotkania kontuzji doznali Paweł Zatorski i Marcin Janusz.
W pewnym momencie Polacy byli już na skraju przepaści. Wydawało się, że Stany Zjednoczone złapały swój rytm i domkną mecz w czwartym secie.
Wtedy pod siatką przebudzili się Tomasz Fornal i Wlfredo Leon. 26-latek w pięknym stylu skończył atakiem jedną z akcji pod siatką.
Fornal był niezwykle rozemocjonowany po udanym zagraniu. Przyjmujący w euforii aż wpadł na Wilfredo Leona. Lider polskiej kadry przez chwilę leżał na parkiecie, ale na szczęście zdołał wrócić do gry.