"A, napie***lać". Fornal kompletnie pozamiatał [WIDEO]

screen/Eurosport
Tomasz Fornal został bohaterem meczu ze Stanami Zjednoczonymi. Po zwycięstwie 26-latek rozbroił wszystkich kibiców swoimi słowami na antenie Eurosportu.
W półfinale igrzysk olimpijskich biało-czerwoni musieli mierzyć się z gigantycznymi problemami. Przegrywali w setach 1:2. Co więcej, kontuzji doznali Paweł Zatorski i Marcin Janusz.
W czwartej partii Polacy wisieli nad przepaścią. Wtedy Tomasz Fornal wygłosił mowę, która już przeszła do historii polskiego sportu.
- Dawać k***a, napie***lamy - rzucił "Forni" w trakcie jednej z przerw, co możecie zobaczyć TUTAJ.
Mowa motywacyjna podziałała. Biało-czerwoni wygrali czwartego seta i tie-breaka. Wykazali się niesamowitym heroizmem, który poskutkował awansem do finału.
Po pokonaniu Stanów Zjednoczonych Fornal został zapytany o swoje słowa. Początkowo siatkarz nie wiedział, o co konkretnie chodzi.
- Nie pamiętam, co ja powiedziałem - rzucił Fornal na antenie Eurosportu.
- Że musicie się z nimi bić - podpowiedział Kacper Merk.
- A, napie***lać, no tak powiedziałem. To jest sport, trzeba było coś ruszyć i to zadziałało. Ja nigdy nie zwątpiłem, Polska górą - dodał.