Zwycięstwo Borussii Dortmund! Polak zawalił przy decydującym golu [WIDEO]

Screen
Borussia Dortmund wygrała u siebie z Sankt Pauli 2:1. Decydującego gola strzelił niezawodny Serhou Guirassy.
Borussia od początku miała dużą przewagę. Udokumentowała ją dopiero w końcówce pierwszej połowy, gdy celnym strzałem głową popisał się Ramy Bensebaini.
W Dortmundzie zrobiło się nerwowo w 78. minucie. Gospodarze nie potrafili podwyższyć wyniku. Skarcił ich Eric Smith, który doprowadził do wyrównania.
W 82. minucie na boisko wszedł Adam Dźwigała. Chwilę później z łatwością na skrzydle ograł go Bynoe-Gittens, który dośrodkował w pole karne. Tam już czyhał Guirassy, który z bliska wepchnął piłkę do siatki.
Borussia dzięki zwycięstwu chwilowo przesunęła się na czwarte miejsce w tabeli. Różnice w niej są jednak bardzo małe, więc można założyć, że straci tę pozycję po dokończeniu tabeli. Najważniejsze z jej punktu widzenia, że w dobrym nastroju pojedzie na mecz z Realem Madryt w Lidze Mistrzów.
Marcin KarbowskiWczoraj · 22:45
Źródło: WP Sportowe Fakty