Zwycięski debiut Pochettino w USA! "Jestem bardzo szczęśliwy" [WIDEO]

Craig Thomas/News Images / pressfocus
Mauricio Pochettino zaliczył zwycięski debiut w roli selekcjonera reprezentacji USA. Jego drużyna wygrała 2:0 z Panamą.
Amerykanie rozstrzygnęli mecz w drugiej połowie. Tuż po przerwie prowadzenie dał im Yunus Musah. Już w doliczonym czasie wynik ustalił Ricardo Pepi. Wcześniej kilka groźnych okazji stworzyli Panamczycy. Brakowało im jednak skuteczności.
Dla Pochettino to pierwsza praca w roli selekcjonera. Jego celem jest dobry występ kadry USA w najbliższym mundialu.
- Wygrana na początek kadencji jest bardzo ważna. Jestem bardzo szczęśliwy - mówił Argentyńczyk.
Pochettino twierdzi, że jego piłkarze na zgrupowaniu chłonęli to, co chciał im przekazać. Na pracę z nową drużyną miał tylko kilka dni.
- To podstawa do tego, by się rozwijać. Teraz będziemy mieć kilka dni na odpoczynek i analizę. We wtorek zagramy trudny mecz z Meksykiem - przypomniał Pochettino.
Marcin KarbowskiDzisiaj · 08:58