Znany piłkarz zdobył hat-tricka. Hitowa reakcja Mourinho [WIDEO]

Screen/X
Piłkarze Fenerbahce wrócili na właściwe tory i rozbili w niedzielę Rizespor 5:0. Hat-trickiem na wagę triumfu popisał się Fred. Już po zejściu z boiska otrzymał on gratulacje od Jose Mourinho.
Ostatnie dni nie należały do najlepszych z perspektywy Fenerbahce. Zespół ze Stambułu najpierw odpadł z el. Ligi Mistrzów, przegrywając z Lille (2:3). Następnie tylko zremisował z Goztepe (2:2).
Drużyna prowadzona przez Jose Mourinho potrafiła jednak wrócić na właściwe tory i w niedzielę sięgnęła drugie w tym sezonie zwycięstwo w Super Lidze. Były mistrz Turcji rozbił Rizespor aż 5:0.
Już w 16. minucie meczu na 1:0 dla Fenerbahce trafił Fred. Co więcej, reprezentant Brazylii zdołał pokonać bramkarza rywali jeszcze dwa razy, dzięki czemu ustrzelił pierwszego w karierze hat-tricka.
W międzyczasie na listę strzelców wpisał się również Edin Dżeko. Wszelkich formalności dopełnił z kolei Khusniddin Alikulov, który w bardzo pechowy sposób umieścił piłkę we własnej bramce.
Fred spędził na boisku 80 minut, kiedy to został zmieniony przez Leventa Mercana. Po opuszczeniu murawy reprezentant Brazylii udał się na ławkę rezerwowych, gdzie czekał już Jose Mourinho.
Na krążącym po internecie nagraniu widać, że zanim portugalski trener podziękował zawodnikowi, rzucił w jego kierunku krótkim żartem. Gracz Fenerbahce nie mógł powstrzymać śmiechu.
Dla Freda był to dopiero pierwszy występ w tym sezonie Super Ligi, lecz rozpoczął go w najlepszym możliwym stylu. Ponadto rozegrał on dwa mecze i zanotował asystę w kwalifikacjach Ligi Mistrzów.
Piotr Sidorowicz 26 Aug · 09:08