Zieliński: Trzeba być maksymalnie skoncentrowanym

- Jestem dobrej myśli przed tym spotkaniem. Meksyk to dobrze zaawansowana technicznie drużyna, trzeba być maksymalnie skoncentrowanym - powiedział Piotr Zieliński podczas konferencji prasowej.
W poniedziałek 13 listopada reprezentacja Polski zmierzy się w meczu towarzyskim z Meksykiem. Piotr Zieliński ocenił, że jest dobrej myśli przed tym spotkaniem, a jego zespól musi zachować koncentrację.
- Zawodnicy, którzy wyjechali już ze zgrupowania, są oczywiście bardzo ważnymi postaciami. Trzeba jednak pamiętać, że jest grupa kolejnych piłkarzy, którzy co prawda grali mniej, ale funkcjonują w kadrze od dłuższego czasu. Jestem dobrej myśli przed tym spotkaniem. Meksyk to dobrze zaawansowana technicznie drużyna, mająca czym postraszyć w ofensywie. Funkcjonuje dobrze jako zespół, co było widać w spotkaniu z Belgią, która też nie należy do słabych ekip. Trzeba być maksymalnie skoncentrowanym - skomentował piłkarz SSC Napoli.
W tym spotkaniu na pewno nie zagrają Michał Pazdan, Kamil Glik, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak i Robert Lewandowski, którzy opuścili zgrupowanie.
(za laczynaspilka.pl).