Zaskakująca cieszynka w meczu Premier League. W tle igrzyska olimpijskie [WIDEO]

Martin Cobb / pressfocus
Piłkarz Chelsea zaskoczył po zdobyciu bramki. Wykonał cieszynkę zainspirowaną uczestnikiem tegorocznych igrzysk olimpijskich.
W niedzielę Chelsea zmierzyła się z Crystal Palace w meczu trzeciej kolejki Premier League. Rywalizacja zakończyła się rezultatem remisowym 1:1.
W kadrze "The Blues" znalazł się Nicolas Jackson. 23-latek rozegrał pełny wymiar minut i wpisał się na listę strzelców.
Akcja bramkowa z jego udziałem miała miejsce w 25. minucie spotkania. Wówczas ten wykorzystał podanie Cole'a Palmera i strzelił gola.
Tuż po zdobyciu bramki Jackson zaskoczył swoją cieszynką. Senegalczyk postanowił zainspirować się uczestnikiem tegorocznych igrzysk olimpijskich, Yusufem Dikecem.
Warto przypomnieć, że podczas imprezy w Paryżu Dikec razem z reprezentacją Turcji zdobył srebrny medal w strzeleckim mikście. Jego występ stał się internetowym viralem.
W trakcie finału 51-latek nie miał przy sobie profesjonalnego sprzętu. Skorzystał ze zwykłych zatyczek do uszu i nie założył soczewek strzelniczych oraz specjalistycznych osłonek. Podczas próby włożył rękę do kieszeni i zaczął strzelać do tarczy.