Zapisał się w historii Copa America. Po golu oddał hołd gwiazdorowi Chelsea [WIDEO]

Twitter Screen
17-letni reprezentant Ekwadoru, Kendry Paez, zdobył bramkę, dzięki której zapisał się na kartach historii. Tuż po strzeleniu gola oddał hołd piłkarzowi Chelsea.
Reprezentacja Ekwadoru pokonała Jamajkę w drugiej kolejce zmagań grupowych w Copa America. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:1.
W kadrze zwycięskiej drużyny znalazł się Kendry Paez. 17-latek rozegrał 88 minut i został zmieniony przez Carlosa Gruezo.
Przed opuszczeniem boiska przyczynił sie do wygranej swojego zespołu. Wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie pierwszej połowy.
Wówczas arbiter podyktował rzut karny dla Ekwadoru. Paez podszedł do wykonania jedenastki, którą zamienił na bramkę.
Tuż po strzeleniu gola postanowił oddać hołd gwiazdorowi Chelsea, Cole'owi Palmerowi. 17-latek wykonał cieszynkę Anglika.
Dzięki zdobytej bramce Paez zapisał się w na kartach historii. Został drugim najmłodszym strzelcem w Copa America.
Hołd Paeza dla Palmera był nieprzypadkowy. Ekwadorczyk dołączy do Chelsea na początku lipca przyszłego roku, gdy ukończy 18 lat.