Za łatwo! Zobacz, jak Rapid strzelił gola Wiśle [WIDEO]

Wisła postawiła się Rapidowi Wiedeń, ale do przerwy przegrywała z nim 0:1. Gospodarze mogą mieć do siebie pretensje o sytuację, w której stracili gola.
Mecz drugiej rundy eliminacji Ligi Europy był świętem w Krakowie. Na trybunach stadionu Wisły zasiadł komplet kibiców.
Fani "Białej Gwiazdy" oglądali dobrą grę swojej drużyny. Mieli nawet okazje do objęcia prowadzenia. Nie wykorzystali żadnej, co zemściło się na nich w 36. minucie.
Rapid rozegrał atak pozycyjny, w którym łatwo przeprowadził piłkę z linii obrony w pole karne Wisły. Tam dostał ją Isak Jansson i skorzystał ze swobody pozostawionej przez rywali. Choć w pobliżu było czterech zawodników Wisły, to wszyscy atakowali niemrawo i umożliwili Szwedowi oddanie strzału.
Uratować Wisłę mógł jeszcze Anton Cziczkan. Miał piłkę na rękawicy, ale nie zdołał sparować jej poza światło bramki. 1:0 dla Austriaków!
Marcin Karbowski25 Jul · 19:09