Wyjątkowy gol z wolnego! Skorupski musiał skapitulować [WIDEO]

Aston Villa objęła prowadzenie w rywalizacji z Bologną. John McGinn w sprytny sposób pokonał Łukasza Skorupskiego.
Polak błysnął już w tej edycji Ligi Mistrzów. W pierwszej kolejce fazy ligowej obronił rzut karny z Szachtarem Donieck, dzięki czemu Bologna zremisowała 0:0.
W drugiej serii gier "Rossoblu" przegrali 0:2 z Liverpoolem. Skorupski nie zawinił jednak przy żadnej z bramek na Anfield.
Terz Vincenzo Italiano wystawił 33-latka na Villa Park. W pierwszej połowie reprezentant biało-czerwonych radził sobie z uderzeniami Morgana Rogersa czy Johna McGinna.
Aston Villa objęła prowadzenie w 55. minucie. Wydawało się, że McGinn będzie szukał jednego z partnerów, posyłając dośrodkowanie z rzutu wolnego. Szkot posłał jednak piłkę w taki sposób, że ta ominęła wszystkich zawodników i wpadła do bramki.
Skorupski nie po raz pierwszy w tym sezonie wpuścił gola z rzutu wolnego. We wrześniu Luka Modrić w ten sposób strzelił gola na wagę zwycięstwa Chorwacji 1:0 z Polską.
W bieżących rozgrywkach "Skorup" wystąpił w ośmiu spotkaniach Bologni. Zachował w nich jedno czyste konto.
Adam KłosWczoraj · 22:20