Wybitny występ Reusa! Legenda żegna się w wielkim stylu [WIDEO]

Borussia Dortmund zdemolowała Augsburg wynikiem 5:1. Jednym z bohaterów meczu został Marco Reus.
W piątek 34-latek ogłosił przełomową nowinę. Oficjalnie potwierdzono, że ofensywny pomocnik po zakończeniu sezonu opuści Signal Iduna Park.
Reus nie przedłuży wygasającego kontraktu. Niemiec odejdzie z klubu, w którym występował od 2012 roku, zdobywając w tym czasie pięć trofeów na krajowym podwórku.
Edin Terzić wystawił Reusa od pierwszej minuty w meczu z Augsburgiem. Od pierwszego gwizdka dortmundczycy udowodnili wyższość nad bezradnymi rywalami.
W 4. minucie wynik otworzył Youssoufa Moukoko. Przed upływem dwóch kwadransów na listę strzelców wpisali się Donyell Malen i ponownie Moukoko, który skompletował dublet. Przy drugim trafieniu Niemca asystował Marco Reus.
W 34. minucie legenda osobiście trafiła do siatki. Weteran przerzucił piłkę obok Tomasa Koubka.
W drugiej połowie Reus do bramki dorzucił drugą asystę. 34-latek zanotował kluczowe podanie przy trafieniu Felixa Nmechy. Borussia wygrała 5:1 i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli.
W tym sezonie Reus wystąpił w 38 spotkaniach BVB. Zaliczył w nich osiem goli i osiem asyst.
Adam Kłos04 May · 18:01