"Wy trzej". Bellingham wydał polecenie Mbappe, Viniciusowi i Rodrygo [WIDEO]

Real po przyjściu Kyliana Mbappe zmienił ustawienie taktyczne. O tym, że nie wszystko jeszcze w nim działa, świadczy rozmowa jego piłkarzy z przerwy meczu z Mallorcą.
"Królewscy" rozpoczęli nowy sezon La Liga od potknięcia. Tylko zremisowali z Mallorcą 1:1. Ich gra pozostawiała dużo do życzenia. Uwagi miał nie tylko Carlo Ancelotti. Spostrzeżeniami wymieniali się też sami zawodnicy.
Kamera telewizyjna zarejestrowała wymianę zdań między ofensywnymi piłkarzami Realu, do której doszło krótko przed wyjściem na drugą połowę. Mistrzowie Hiszpanii prowadzili wtedy 1:0.
Mbappe zwracał uwagę Viniciusowi i Rodrygo, że Mallorca gubi się, gdy "Królewscy" zmieniają pozycje. Zauważał, że wtedy szybko można przenieść rozgrywanie akcji w inne miejsce boiska.
Jego wypowiedź przerwało pojawienie się Jude'a Bellinghama. Anglik miał swoje wymagania do kolegów z ataku.
- Wy trzej, kończcie akcje, bo bieganie do tyłu jest bardzo trudne. Próbujcie, twórzcie przestrzeń i strzelajcie - mówił Bellingham.
Wskazówki nie dały pozytywnego efektu. Real po przerwie stracił gola i punkty. Na pierwsze zwycięstwo w sezonie poczeka przynajmniej do niedzieli, gdy zagra z Realem Valladolid.
Marcin Karbowski19 Aug · 08:44
Źródło: marca.com