Wspaniała seria Ronaldo. Kolejny gol i wzruszająca dedykacja [WIDEO]

Screen z X
Cristiano Ronaldo prezentuje się znakomicie na początku sezonu 2024/2025. W poniedziałek Portugalczyk zapewnił wygraną Al-Nassr w Azjatyckiej Lidze Mistrzów, a swojego gola zadedykował zmarłemu ojcu.
Choć CR7 ma już na karku 39 lat, to wciąż nie zamierza kończyć piłkarskiej kariery. Jego marzeniem pozostaje występ na mundialu w 2026 roku.
Na początku sezonu 2024/2025 Portugalczyk regularnie udowadnia, że wciąż jest w stanie grać na najwyższym poziomie. Błyszczy w Al-Nassr i reprezentacji narodowej.
Łącznie Ronaldo zdołał już strzelić osiem goli i zaliczyć dwie asysty w bieżącej kampanii. W poniedziałek Al-Nassr w Azjatyckiej Lidze Mistrzów mierzyło się z katarskim Al-Rayyan.
Saudyjczycy do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Sadio Mane. W drugiej połowie do siatki trafił Ronaldo, lecz jego gol został anulowany ze względu na spalonego.
W 76. minucie Portugalczyk pokonał bramkarza rywali po raz drugi. Tym razem wszystko było zgodnie z przepisami, a Al-Nassr wygrało cały mecz 2:1. Ronaldo po końcowym gwizdku zdecydował się natomiast na specjalną dedykację.
- Dzisiejsza bramka miała inny smak. Chciałbym, aby mój ojciec nadal żył, bo dziś są jego urodziny - powiedział Portugalczyk, właśnie zmarłemu ojcu dedykując ostatnie trafienie.
Maciej Pietrasik01 Oct · 07:21
Źródło: Fabrizio Romano