Wpadka Juventusu! Jak on tego nie wygrał?! [WIDEO]

Screen Twitter
Juventus tylko zremisował z Cagliari 1:1 (1:0)! Tym samym "Stara Dama" nie zajmuje już drugiego miejsca w tabeli.
Kluczowa akcja niedzielnego spotkania wydarzyła się już w 15. minucie. Wówczas we własnym polu karnym ręką zagrał Luperto. Początkowo sędzia nie wskazał na wapno.
Do akcji wkroczył jednak zespół VAR. Po analizie Juventus otrzymał rzut karny. Stały fragment gry pewnie wykorzystał Vlahović. Podczas celebracji zdarzyła się okazja do przekazania wsparcia kontuzjowanemu Bremerowi.
Jeszcze przed przerwą swoją szansę miał Koopmeiners. Holender wyszedł do pojedynku ze Scuffetem, ale kopnął prosto w bramkarza.
Po zmianie stron przed kolejną okazją stanął Vlahović. Serb miał de facto pustą bramkę, jednak nie zdołał skierować piłki do siatki.
Niewykorzystane okazje zemściły się na "Starej Damie" w samej końcówce. Luiz sfaulował rywala w polu karnym, a sędzia - znów po analizie VAR - podyktował "jedenastkę".
Wynik meczu wyrównał Marin. W samej końcówce z boiska wyleciał jeszcze Conceicao, który po nieudolnej próbie wymuszenia rzutu karnego obejrzał drugą żółtą kartkę.
Skończyło się na 1:1 (1:0). Juventus zajmuje trzecie miejsce, zaś Cagliari wskoczyło na 15. pozycję.
Hubert KowalczykDzisiaj · 14:31