Włosi wypuścili zwycięstwo na własne życzenie! Kapitalne starcie z Belgią [WIDEO]

Screen Twitter
Włochy tylko zremisowały z Belgią 2:2 (2:1) w trzeciej kolejce Ligi Narodów. Gospodarze na pewno będą mieli do siebie spore pretensje.
Włosi kapitalnie weszli w czwartkowy mecz. Już w 1. minucie wynik otworzył Cambiaso. Obrońca szczęśliwie wykorzystał podanie od Dimarco.
W 24. minucie Cambiaso mógł podwyższyć. Tym razem jednak przegrał rywalizację z Casteelsem. Niemniej do odbitej piłki dopadł Retegui i on do siatki już trafił.
Prowadzący Włosi sami rzucili sobie kłody pod nogi. W 38. minucie fatalny wślizg wykonał Pellegrini. Zawodnika gospodarzy, już po analizie VAR, wyrzucono z boiska.
To napędziło Belgów. Zaczęli oni odrabiać straty jeszcze w pierwszej połowie. Przed przerwą gola kontaktowego strzelił De Cuyper.
Po zmianie stron "Czerwone Diabły" uderzyły raz jeszcze. Tym razem w roli głównej Trossard, który skorzystał z dogrania Faesa. Więcej trafień w hicie Ligi Narodów nie było.
Remis 2:2 (2:1) oznacza, że Włosi utrzymali pierwsze miejsce, zaś Belgia plasuje się na trzeciej pozycji. Nastroje gospodarzy mogły być jednak znacznie bardziej euforyczne.
Hubert Kowalczyk10 Oct · 22:41