Włosi bezwzględni dla Francuzów! Co za mecz w Paryżu [WIDEO]

Screen Twitter
Włosi ograli Francuzów 3:1 (1:1) w piątkowym meczu Ligi Narodów! To osiągnięcie tym większe, że goście przegrywali, zanim upłynęła pierwsza minuta.
Francuzi nie mogli wymarzyć sobie lepszego początku rywalizacji. Już w 14. sekundzie piłkę do siatki przyjezdnych wpakował Barcola, który wykorzystał nieporozumienie w defensywie. Szczegóły opisaliśmy TUTAJ.
Przez kolejne minuty "Trójkolorowi" byli lepsi, chociaż brakowało im konkretów. Włosi zaś stopniowo się rozkręcali. Najpierw Frattesi obił poprzeczkę, chwilę później nieznacznie pomylił się Retegui.
Finalnie przyjezdni dopięli swego w 30. minucie. Wybitne podanie piętą od Tonaliego wykorzystał Dimarco. Wahadłowy huknął pod poprzeczkę. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Po zmianie stron sytuacja gospodarzy stała się jeszcze gorsza. Fatalną stratę w środku pola zaliczył Fofana. To napędziło kontrę Włochów zakończoną skutecznym uderzeniem Frattesiego.
W 74. minucie ekipa Spallettiego ustaliła wynik piątkowej rywalizacji. Udogie podał do Raspadoriego, który z łatwością minął Salibę, a następnie wpakował piłkę obok Maignana.
Tym samym Włosi, dość zaskakująco, ograli Francuzów 3:1 (1:1)! W następnej kolejce Ligi Narodów zmierzą się z Izraelem na wyjeździe, zaś "Trójkolorowi" podejmą u siebie Belgię.
Hubert Kowalczyk06 Sep · 22:38