Wisła Płock. Radosław Sobolewski: Mogę zdradzić, że można spodziewać się rotacji w składzie

Radosław Sobolewski: Mogę zdradzić, że można spodziewać się rotacji w składzie
Dziurek / shutterstock.com
- Jestem przekonany, że w drużynie jest duża, sportowa złość po meczu z Jagiellonią Białystok (2:2). Cieszę się bardzo z reakcji chłopaków. Teraz przed nami kolejny mecz, który chcemy wygrać - powiedział przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław, trener Wisły Płock, Radosław Sobolewski.
- Mogę zdradzić, że można spodziewać się rotacji w składzie. W najbliższym czasie czeka nas bardzo dużo spotkań w bardzo krótkim czasie. Do zakończenia rozgrywek pozostało nam do rozegrania dziewięć meczów. Tylko umiejętne wykorzystanie potencjału fizycznego piłkarzy, uchroni nas przed zbytnim przemęczeniem zawodników, które może spowodować kontuzję - dodał szkoleniowiec zespołu z Płocka, który poinformował, że Cillian Sheridan będzie gotowy do gry.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Cillian jest zdrowy i gotowy do gry. Cieszy mnie dobra dyspozycja naszego napastnika, który potwierdził to bramką w Białymstoku, ale również intensywną i konsekwentną grą w defensywie. Natomiast nie do końca rozumiem, o co chodzi ze zmianą na pozycji Mateusza Szwocha, bo takie słyszałem pytania. Mateusz, to nasz podstawowy zawodnik, z którego gry jestem bardzo zadowolony. Jest piłkarzem, który daje zespołowi jakość i intensywność. Dodatkowo w pełni podporządkowuje się dla dobra zespołu. Oczywiście brakuje mu trochę przysłowiowych liczb, ale przed nami jeszcze sporo meczów i jestem przekonany, że w nadchodzących spotkaniach Mateusz powiększy swój dorobek bramkowy i asyst - zakończył Sobolewski.
Redakcja meczyki.pl
Daniel Makarewicz09 Jun 2020 · 17:38
Źródło: asinfo

Przeczytaj również