Wisła Płock ma nowego trenera. Został nim Radosław Sobolewski

Wisła Płock ma nowego trenera. Został nim Radosław Sobolewski
alphaspirit / shutterstock
Wisła Płock w oficjalnym komunikacie potwierdziła, że zespół "Nafciarzy" poprowadzi Radosław Sobolewski. 42-latek pracował ostatnio w krakowskiej Wiśle.
Na początku sezonu Wisłę Płock prowadził Leszek Ojrzyński, który z powodów osobistych zrezygnował z pracy po dwóch kolejkach. Jako tymczasowy szkoleniowiec "Nafciarzy" w jednym spotkaniu poprowadził Patryk Kniat.
Dalsza część tekstu pod wideo
Od czwartej ligowej kolejki drużynę z Mazowsza będzie trenować już Radosław Sobolewski, który jako piłkarz rozegrał 374 mecze w ekstraklasie i 32 w reprezentacji Polski.
Jest na początku kariery trenerskiej. Do tej pory w pełnił rolę asystenta w sztabie szkoleniowym Wisły Kraków u boku Dariusza Wdowczyka, Kiko Ramireza, Joana Carillo oraz ostatnio Macieja Stolarczyka. Tymczasowo prowadził też drużynę "Białej Gwiazdy" w ekstraklasie.
Redakcja meczyki.pl
Mateusz Jagniaciak04 Aug 2019 · 21:18
Źródło: asinfo.

Przeczytaj również