Wielki klub rozważał Papszuna! Zaskakujące doniesienia

Głośno ostatnio o Marku Papszunie, który prawdopodobnie wróci do Rakowa Częstochowa. Jak się jednak okazuje, polski trener był niedawno rozważany przez renomowany klub z zagranicy. O szczegółach opowiedział w programie Meczyki.pl na YouTube Krzysztof Marciniak.
Kilka dni temu Raków Częstochowa ogłosił, że po sezonie rozstanie się z Dawidem Szwargą. Szkoleniowca zastąpi prawdopodobnie Marek Papszun, który od blisko roku pozostaje bez pracy. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.
Niewiele jednak brakowało, a 49-latek mógł objąć zagraniczny klub. Jego usługami zainteresowany był Olympiakos Pireus - tegoroczny finalista Ligi Konferencji. O szczegółach opowiedział Krzysztof Marciniak, gość programu Meczyki.pl na YouTube.
- Jakiś czas temu Marek Papszun i jego sztab sporządzili 90-stronicowy raport na temat gry Olympiakosu Pireus. I ten raport nie został stworzony po to, by leżał sobie na półce - przekazał dziennikarz CANAL+ Sport.
Od 11 lutego trenerem Olympiakosu jest Jose Luis Mendilibar, były szkoleniowiec m.in. Sevilli, z którą w sezonie 2022/23 sięgnął po triumf w Lidze Europy. Zespół z Hiszpanem na ławce rozegrał dotychczas dziewiętnaście meczów - czternaście z nich wygrał, jeden zremisował, a cztery przegrał.
Szerzej o Marku Papszunie mówiliśmy w Piłkarskim Salonie:
