Wielki błąd reprezentanta Polski w Lidze Konferencji! Fatalne zachowanie przy golu dla rywali [WIDEO]
Kamil Piątkowski z pewnością nie będzie wspominał najlepiej czwartkowego spotkania 1/4 finału Ligi Konferencji z West Hamem. Polak popełnił spory błąd w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, Kompletnie się zagapił, co skutkowało golem dla Anglików.
Obrońca w styczniu zdecydował się na zmianę otoczenia i przeszedł na wypożyczenie z Red Bulla Salzburg do Gentu. W Belgii bardzo szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie.
Gdy tylko Piątkowski był zdrowy, miał pewne miejsce w wyjściowej jedenastce drużyny na kolejne spotkania. Nie mogło więc dziwić, że w czwartkowym starciu z West Hamem także zagrał od początku.
Przez długi czas wszystko wskazywało na to, że obie drużyny zejdą na przerwę przy wyniku bezbramkowym. Anglicy zaskoczyli jednak rywali w doliczonym czasie gry.
Polak bardzo źle zachował się w tej sytuacji. Podbiegł do Alessio Castro-Montesa, aby pogratulować mu udanej interwencji. West Ham w tym czasie wznowił grę z autu.
W efekcie Piątkowski nie zdążył już doskoczyć do będącego w pobliżu bramki Jarroda Bowena. Anglik wykorzystał opieszałość Polaka i obsłużył Danny'ego Ingsa, któremu pozostało umieszczenie piłki w pustej bramce.

Całą sytuację i zachowanie Piątkowskiego możecie zobaczyć TUTAJ. W drugiej połowie gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą Hugo Cuypersa. Ostatecznie spotkanie skończyło się remisem 1:1.