Wbiegł na murawę i zrobił zdjęcie z Ronaldo. Poznał karę

Kibic, który wtargnął na murawę podczas meczu pomiędzy Polską a Portugalią, stanął przed sądem. Poznał karę za popełniony czyn.
W sobotę reprezentacja Portugalii pokonała Polskę w trzeciej kolejce Ligi Narodów UEFA. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:1.
W kadrze zwycięskiej drużyny znalazł się Cristiano Ronaldo. 39-latek rozegrał 63 minuty i został zmieniony przez Diogo Jotę.
Przed opuszczeniem boiska gracz Al-Nassr przyczynił się do wygranej swojego zespołu. W 37. minucie wykorzystał podanie Rafaela Leao i wpisał się na listę strzelców.
W momencie, gdy Ronaldo schodził z murawy, na placu gry pojawił się polski kibic, Filip Brocki. 20-latek podbiegł do piłkarza i zrobił sobie z nim zdjęcie.
Chwilę później boiskowy intruz został wyprowadzony przez ochronę. Portal gol24.pl poinformował, że ten po interwencji pracowników spędził na stadionie jeszcze kilka godzin.
Niedługo później młody kibic trafił do aresztu w Grodzisku Wielkopolskim. W niedzielę rano odbyła się rozprawa sądowa z jego udziałem.
W jej trakcie Brocki przyznał się do winy. Finalnie został ukarany grzywną o wysokości pięciu tysięcy złotych oraz dwuletnim zakazem stadionowym obowiązującym na terenie całej Polski.
Filip WęglickiDzisiaj · 13:52
Źródło: gol24.pl