Ważny piłkarz PSG doznał kontuzji. Fatalne wieści przed meczem z FC Barceloną w Lidze Mistrzów

Ważny piłkarz PSG doznał kontuzji. Fatalne wieści przed meczem z Barceloną w Lidze Mistrzów
Jean Catuffe / pressfocus
Gracz Paris Saint-Germain nie dokończył meczu reprezentacji Francji U-23. Jeszcze przed przerwą opuścił on boisko z powodu kontuzji uda.
Reprezentacja Francji do lat 23 przygotowuje się do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. W piątek zespół prowadzony przez Thierry’ego Henry’ego wygrał w sparingu z Wybrzeżem Kości Słoniowej U-23 (3:2).
Spotkanie rozgrywane na stadionie w Chateauroux od pierwszych minut rozpoczęli m.in. Leny Yoro, Castello Lukeba, Elye Wahi, Khephren Thuram czy atakujący Paris Saint-Germain, Bradley Barcola.
Gracz mistrza Francji nie dokończył jednak piątkowego meczu. Już w 28. minucie opuścił on boisko z powodu kontuzji uda. Miejsce Barcoli na murawie zajął Wilson Odobert.
PSG - Stade Reims
Eurasia Sport Images / pressfocus
Na ten moment nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja 21-latka. W sobotę ma on przejść badania, które wykażą, ile potrwa jego przerwa od gry. Uraz Francuza jest jednak złą informacją dla PSG.
Już 30 marca rywalem drużyny prowadzonej przez Luisa Enrique będzie Olympique Marsylia. Na 10 kwietnia zaplanowano zaś pierwszy mecz francuskiego klubu z Barceloną w 1/4 finału Ligi Mistrzów.
Bradley Barcola rozegrał w tym sezonie 33 mecze, zdobył trzy bramki i dołożył sześć asyst. Kontrakt młodego atakującego z Paris Saint-Germain obowiązuje do połowy 2028 roku.