Vardy zadrwił z Tottenhamu. Brutalna reakcja Anglika [WIDEO]

Screen/X
Leicester City zremisowało z Tottenhamem (1:1) na inaugurację nowego sezonu Premier League. Bohaterem beniaminka został Jamie Vardy. Anglik nie tylko strzelał, ale również drwił z rywali.
W poniedziałek zostało rozegrane ostatnie spotkanie w ramach 1. kolejki Premier League. Na King Power Stadium zmierzyły się Leicester City oraz Tottenham. Początek pojedynku należał do Spurs.
Jeszcze przed przerwą wynik tego meczu otworzył Pedro Porro. Trafienie Hiszpana tym razem nie wystarczyło do zdobycia trzech punktów. W drugiej odsłonie do głosu doszli bowiem gospodarze.
W 57. minucie bramkę na 1:1 zdobył Jamie Vardy. Napastnik Leicester City uchronił swoją drużynę przed porażką na inaugurację rozgrywek i zapewnił jej punkt w starciu z wymagającym rywalem.
Na niespełna kwadrans przed końcem meczu angielski piłkarz zszedł z boiska. W chwili opuszczania murawy postanowił on zadrwić z piłkarzy Tottenhamu. Gest 37-latka natychmiast obiegł internet.
Vardy wskazał na logo Premier League umieszczone na koszulce, po czym przypomniał im, że jest byłym mistrzem Anglii. Po chwili raz jeszcze zwrócił uwagę na emblemat, utworzył ze swoim palców cyfrę zero i wskazał na piłkarzy Tottenhamu. Przekaz napastnika był prosty.
Zawodnik Leicester City dał swoim rywalom do zrozumienia, że posiada w swoim dorobku więcej tytułów mistrzowskich niż cały ich klub. Vardy sięgał po to miano przy okazji sezonu 2015/16. Popularne "Lisy" zakończyły zmagania na szczycie jako beniaminek Premier League.
Kolejny mecz angielskiego klubu zaplanowano na 24 sierpnia. Rywalem Leicester będzie Fulham. W tym samym czasie piłkarze Tottenhamu zmierzą się przed własną publicznością z Evertonem.
Piotr Sidorowicz 20 Aug · 07:29