Van Dijk ma jasne oczekiwania, a Slot mu wtóruje. Będzie gorąco w Liverpoolu

Van Dijk ma jasne oczekiwania, a Slot mu wtóruje. Będzie gorąco w Liverpoolu
IMAGO / pressfocus
Liverpool jest już właściwie pewny zdobycia drugiego mistrzostwa Premier League. Jednocześnie część zawodników już skupia się na letnim okienku, podczas którego ma dojść do sporych zmian na Anfield.
W ostatnim czasie Liverpool przedłużył kontrakt z Mohamedem Salahem. Niebawem do Egipcjanina ma dołączyć Virgil van Dijk. Tym samym jedynym liderem, który prawdopodobnie opuści szeregi "The Reds", pozostaje Trent Alexander-Arnold.
Dalsza część tekstu pod wideo
Mimo spodziewanego odejścia Anglika, mocno kuszonego przez Real Madryt, na Anfield panuje optymizm. Sam Van Dijk jest przekonany, że latem dojdzie do szeregu wzmocnień. Ekipa Arne Slota ma regularnie walczyć o tytuły.
- To powinno być mocne lato w naszym wykonaniu. Myślę, że klub to planuje. Jako kibice Liverpoolu musimy zaufać zarządowi, że wykona on swoją pracę właściwie. Mam nadzieję, że klub będzie walczył o mistrzostwo również w następnych dwóch sezonach - stwierdził Holender.
Do tematu odniósł się również Slot. Szkoleniowiec potwierdził, że planowane są mocne transfery.
- Sprawimy, że w następnym sezonie ten zespół będzie naprawdę mocny - oznajmił trener.
Do "The Reds" przymierzano już szereg zawodników. W ostatnich dniach dużo uwagi poświęca się Alexandrowi Isakowi z Newcastle United oraz Jeremiemu Frimpongowi z Bayeru Leverkusen.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk15 Apr · 16:57
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również