Uwaga, boiskowy bandyta! Przerażający faul na piłkarzu Wisły [WIDEO]

Wisła Kraków do przerwy przegrywała z Rapidem 0:1, ale do drugiej połowie przystąpiła z przewagą jednego zawodnika. To efekt brutalnego faulu Bendeguza Bolli.
Wisła grała z Rapidem bardzo dzielnie, ale nie ustrzegła się błędów, które w 36. minucie doprowadziły do utraty gola. O tym, jak do tego doszło, piszemy TUTAJ.
Węgier już w doliczonym czasie pierwszej połowy w brutalny sposób zaatakował Oliviera Sukiennickiego. Z wielkim impetem wbił korki w kolano zawodnika Wisły. Jego noga wygięła się w nienaturalny sposób.
Choć od razu było widać, że faul jest brutalny, to sędzia Mohammad Al-Emara pokazał Bolli tylko żółtą kartkę. Zreflektował się dopiero po obejrzeniu powtórki. Anulował pierwotną decyzję i wyrzucił zawodnika Rapidu z boiska.
Sukiennicki na szczęście nie odniósł kontuzji. Mimo tego, że sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie, to był w stanie kontynuować grę.
Marcin Karbowski25 Jul · 19:19