Ups! Gikiewicz zawalił przy golu! [WIDEO]

Rafał Gikiewicz popełnił błąd w meczu Widzewa z Radomiakiem. Bramkarz zespołu z Łodzi może zapisać na swoim koncie gola dla rywali.
Widzew rozegrał dobrą pierwszą połowę. W 42. minucie, gdy gola z rzutu karnego strzelił Imad Rondić, prowadził już 2:0. Wydawało się, że taki wynik dowiezie do przerwy.
Radomiak złapał kontakt z Widzewem w doliczonym czasie pierwszej połowy. Gola głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelił Leonardo Rocha
Strzał nie wydawał się zbyt trudny do zatrzymania. Co prawda piłka odbiła się przed Gikiewiczem, ale nie była uderzona zbyt mocno i leciała w środek bramki. Bramkarz Widzewa miał ją na rękach, ale interweniował bardzo niezgrabnie. Właściwie sam skierował piłkę do swojej siatki.
Krótko po golu sędzia zakończył pierwszą połowę. Trafienie dla Radomiaka możecie obejrzeć na poniższym nagraniu od 0:40:
Marcin Karbowski23 Aug · 19:18