Uderzył przeciwnika pięścią w twarz. Sroga kara za bandycką akcję [WIDEO]

Twitter Screen
Piłkarz angielskiego klubu uderzył rywala pięścią w twarz podczas meczu towarzyskiego. Za swoje zachowanie poniósł surową karę.
Niedawno hiszpańska Mallorca pokonała angielski West Brom w meczu towarzyskim. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:0.
Podczas spotkania miały miejsce skandaliczne sceny. Do wspomnianego zdarzenia doszło w 40. minucie pierwszej połowy.
Wówczas Samu Costa wyciął gracza West Bromu, Jaysona Molumby’ego, który upadł na murawę. Reakcja Irlandczyka na całą sytuację była niemałym zaskoczeniem.
25-latek podniósł się z boiska i wdał się w ostrą wymianę zdań z rywalem. Chwilę później zetknął się z nim czołem.
Ostatecznie Molumby wyprowadził cios pięścią w szczękę Portugalczyka. Za swoje zachowanie poniósł srogie konsekwencje.
Irlandczyka ukarano grzywną o wysokości 16 tysięcy funtów. Dodatkowo, ten został zawieszony na pięć najbliższych meczów towarzyskich West Bromu.
Filip Węglicki10 Aug · 14:11
Źródło: Twitter