Tuchel zadziwił. Zdradził, kto strzeli gola Realowi [WIDEO]

Will Palmer / SPP / ATP Images / pressfocus
Thomas Tuchel próbuje przewidzieć przebieg kolejnego starcia z Realem Madryt. Trener Bayernu Monachium udzielił ciekawej wypowiedzi po pierwszym meczu.
We wtorek Bawarczycy i "Los Blancos" rozegrali niezwykle emocjonujące spotkanie. Rywalizacja na Allianz Arenie zakończyła się wynikiem 2:2 po bramkach Leroya Sane i Harry'ego Kane'a oraz dublecie Viniciusa.
W poniedziałek na przedmeczowej konferencji Tuchel powiedział, że Serge Gnabry strzeli gola z Realem Madryt. 28-latek pojawił się na murawie w 80. minucie, ale nie udało mu się trafić do siatki.
Jeden z dziennikarzy wypomniał trenerowi te słowa. Niemiec podkreślił, że Gnabry zdobędzie bramkę w rewanżu z "Los Blancos".
- To dopiero pierwsza połowa. Mamy drugą połowę na Santiago Bernabeu i Gnabry strzeli - powiedział Tuchel na konferencji.
Trener wierzy w swojego podopiecznego, chociaż ten nie znajduje się w najlepszej formie. W tym sezonie wystąpił w 18 spotkaniach Bayernu, notując pięć trafień i jedną asystę.
Rewanżowe starcie Realu z "Die Roten" odbędzie się w przyszłą środę. Pierwszy gwizdek na Santiago Bernabeu zabrzmi o godzinie 21:00.
Adam Kłos01 May · 16:49
Źródło: Hayters TV