Trzy wielkie kluby chcą reprezentanta Niemiec. Barcelona ma konkurencję

Trzy wielkie kluby chcą reprezentanta Niemiec. Barcelona ma konkurencję
Dan O' Connor / pressfocus
Jonathan Tah z pewnością zmieni otoczenie po sezonie 2024/2025. Mundo Deportivo informuje, że z FC Barceloną o piłkarza konkurują dwa kluby Premier League.
Doświadczony obrońca ma kontrakt z "Aptekarzami", który obowiązuje jedynie do czerwca tego roku. Jest pewne, że umowa nie zostanie przedłużona.
Dalsza część tekstu pod wideo
O piłkarza zeszłego lata zabiegał przede wszystkim Bayern Monachium. Ten temat jest już jednak nieaktualny - Tah nie bierze pod uwagę gry dla "Die Roten".
Obecnie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem są przenosiny stopera do FC Barcelony. Pracować z rodakiem chce Hansi Flick, który zna go z reprezentacji Niemiec.
Jak donosi Mundo Deportivo, Tah chce grać dla "Blaugrany". Czeka, aż klub uporządkuje wszystkie sprawy finansowe. Jednocześnie ma jednak inne oferty.
"Barca" musi się mieć na baczności, bo Niemca widzieliby u siebie także dwaj giganci Premier League. Mowa o Liverpoolu oraz Tottenhamie.
W obecnej kampanii Tah rozegrał 40 spotkań w barwach Bayeru Leverkusen. W tym czasie strzelił dwa gole i zaliczył jedną asystę. Transfermarkt wycenia go na 30 milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik24 Mar · 17:44
Źródło: Mundo Deportivo

Przeczytaj również