Trzeci mecz, trzeci gol. Polski piłkarz błyszczy na Wyspach. Znów to zrobił [WIDEO]
![Trzeci mecz, trzeci gol. Polski piłkarz błyszczy na Wyspach. Znów to zrobił [WIDEO] Trzeci mecz, trzeci gol. Polski piłkarz błyszczy na Wyspach. Znów to zrobił [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/469/6540cdb64f991.jpg)
Strzelał gola w każdym z trzech ostatnich meczów, a jego statystyki z tego sezonu wyglądają naprawdę solidnie. Mateusz Musiałowski błyszczy w zespole do lat 21 wielkiego Liverpoolu.
Musiałowski szkoli się w akademii “The Reds” od kilku lat. Ma też za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski.
Ostatniego lata wydawało się, że 20-latek może zmienić barwy klubowe. Interesowały się nim wówczas m.in. Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok czy Górnik Zabrze.
Ostatecznie Musiałowski pozostał jednak w Liverpoolu, bo tak zadecydował klub z Anfield Road. Polak reprezentuje więc szeregi drużyny U21 “The Reds” i radzi sobie bardzo dobrze.
W miniony weekend Musiałowski znów zdobył bramkę. Popisał się technicznym strzałem z linii pola karnego.
Było to już trzecie spotkanie z rzędu, w którym Polak wpisał się na listę strzelców. W tym sezonie może pochwalić się dorobkiem pięciu goli i dwóch asyst w siedmiu meczach.
Musiałowski jest związany z Liverpoolem umową do 30 czerwca 2024 roku.