Trzech piłkarzy jednego klubu na celowniku Wisły Kraków

Trzech piłkarzy jednego klubu na celowniku Wisły Kraków
Press Focus
Wisła Kraków jest zainteresowana sprowadzeniem trzech zawodników Stali Rzeszów - informuje portal “weszlo.com”.
Włodarze “Białej Gwiazdy” myślą już o kolejnym sezonie. Ten niedawno zakończony trzeba było spisać na straty. Klub z Reymonta zajął w PKO Ekstraklasie dopiero 13. miejsce. Pożegnał się też z trenerem - Peterem Hyballą.
Dalsza część tekstu pod wideo
“Weszlo.com” donosi, że Wisła rozkłada się m.in. za młodzieżowcami. W kręgu zainteresowań klubu znaleźli się trzej zawodnicy Stali Rzeszów - Dawid Olejarka, Wiktor Kaczorowski i Wiktor Kłos.
Pierwszy z wymienionych to zawodnik Legii, który do Stali jest wyłącznie wypożyczony (do końca sezonu). Występuje na pozycji ofensywnego pomocnika.
Kaczorowski to z kolei bramkarz. W 26 meczach rozegranych podczas obecnej kampanii sześć razy zachował czyste konto.
Kłos - podobnie jak Olejarka - w przeszłości występował w Legii Warszawa. Teraz jest jednak oficjalnie zawodnikiem Stali. Gra jako skrzydłowy i w bieżącym sezonie wystąpił w 29 meczach. Strzelił dwa gole i zanotował dziewięć asyst.
"Biała Gwiazda" musi liczyć się oczywiście z konkurencją. Zainteresowanie piłkarzami Stali wyrażają także inne kluby Ekstraklasy - Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Stal Mielec czy Warta Poznań.
Redakcja meczyki.pl
Adam Nowacki26 May 2021 · 13:55
Źródło: weszlo.com

Przeczytaj również