Trudny mecz za Polakami. Udało się uratować remis [WIDEO]

Screen ŁNP
Reprezentacja Polski U17 zremisowała z Czarnogórą 2:2 (1:2). Biało-czerwoni długo musieli walczyć o wyrównanie stanu spotkania.
Podczas wrześniowego zgrupowania reprezentacja Polski U17 ma zaplanowane trzy spotkania w Pucharze Syrenki. Młodzieżówka zmierzy się z Rumunią, Norwegią, zaś na start rywalizowała z Czarnogórą.
Początek środowego spotkania nie należał do udanych. Przeciwnicy zdobyli bramkę już w 7. minucie, gdy do siatki trafił Jovović.
Na szczęście na wyrównanie nie trzeba było zbyt długo czekać. W 20. minucie przerzut na drugą stronę posłał Mozie, co wykorzystał szarżujący Rostek. Zawodnik Śląska Wrocław wpadł w pole karne, a następnie pokonał golkipera rywali.
Niestety, jeszcze przed przerwą Czarnogóra strzeliła kolejnego gola. Tym razem na listę wpisał się Jovanović.
W drugiej połowie Polacy bardzo długo walczyli o to, aby wyrównać stan meczu. Udało się dopiero w 88. minucie po rzucie karnym Czerniatowicza.
Hubert Kowalczyk04 Sep · 17:58