"To wstyd, że gra MU jest tak nudna"

Lee Sharpe, były piłkarz Manchesteru United, w obszernym wywiadzie dla angielskiego dziennika "The Telegraph" ocenił pracę Louisa van Gaala.
- Oni są blisko pierwszego miejsca, a on [Van Gaal - red.] nie wykonuje złej pracy. Mimo wszystko to wstyd, że gra [Manchesteru United - red.] jest tak nudna - stwierdził były pomocnik "Czerwonych Diabłów".
- Wyniki są dobre i wciąż mają szansę na tytuł mistrzowski, który pragnie zdobyć po tym, jak w poprzednim sezonie zajął miejsce w pierwszej czwórce. Ale według mnie on daje zawodnikom za mało swobody - zaznaczył.
- Z reguły oglądam mecze, które sądzę, że będą interesujące, z dwoma nastawionymi na atak drużynami. Oczywiście United zazwyczaj grało w ten sposób. W jego spotkaniach zawsze były szanse i padały bramki. Teraz uzmysłowiłem sobie, że częściej przełączam kanał i robię coś innego przez dziesięć minut - powiedział Lee Sharpe.