"To nie jest dobry moment". Dziennikarz jasno o kandydaturze Jana Urbana na selekcjonera reprezentacji Polski
Jan Urban jest wymieniany wśród kandydatów na nowego trenera reprezentacji Polski. - To nie jest dobry moment, żeby został selekcjonerem - powiedział Leszek Milewski, dziennikarz "Goal.pl", w programie "Nocne Gadki" na kanale Meczyki (YouTube).
Reprezentacja Polski jest od kilku dni bez selekcjonera. Choć Czesław Michniewicz osiągnął 1/8 finału mistrzostw świata, Cezary Kulesza nie zdecydował się na przedłużenie z nim kontraktu.
Trwają poszukiwania nowego trenera. W gronie kandydatów wymienia się m.in. Jana Urbana, byłego szkoleniowca m.in. Górnika Zabrze i Legii Warszawa.
W programie "Nocne Gadki" na kanale Meczyki (YouTube) został poruszony ten wątek. Leszek Milewski z "Goal.pl" wyraził jasną opinię na ten temat, a także wskazał szkoleniowców, którzy jego zdaniem mogliby dostać szansę.
- Nie za bardzo rozumiem, skąd nagle aż do takiego stopnia wypłynął Jan Urban. To jest bardzo fajny, super sympatyczny gość, ale to nie jest dobry moment, żeby został selekcjonerem. Jego ostatnie wpisy do CV nie są zbyt przekonujące - powiedział.
- Myślę, że Maciej Skorża czy Marek Papszun nie byliby złymi wyborami. Ten pierwszy wygrał w Polsce wszystko, natomiast Papszun, jeśli miałby objąć kadrę, to właśnie teraz, bo ten czas będzie miał. Eliminacje i grupa są jakie są - takich momentów w cyklach reprezentacyjnych jest bardzo niewiele - przekazał.
Cały program obejrzycie poniżej:
