To nie był dzień Grabary! Fatalna końcówka meczu z Bayerem [WIDEO]

Screen Twitter
Bayer Leverkusen ograł 4:3 (2:3) Wolfsburg! W niedzielnym spotkaniu zagrało dwóch reprezentantów Polski.
Początek niedzielnego spotkania był iście szalony. Już w 5. minucie do własnej siatki trafił Mukiele. Błąd stopera zdołał jednak naprawić Wirtz, który szybko wyrównał stan rywalizacji.
Bayer nie zamierzał się zadowalać takim stanem rzeczy. W 32. minucie prowadzenie gospodarzom zapewnił Tah. Stoper wykorzystał ustawienie Grabry i nie dał mu szans uderzeniem głową.
Na tym emocje w pierwszej połowie się nie skończyły. Wolfsburg strzelił kolejnego gola w 37. minucie, gdy Kamiński asystował Bornauwowi (więcej TUTAJ). W doliczonym czasie bramkę zdobył zaś Svanberg.
Po zmianie stron "Wilki" skoncentrowały się wyłącznie na defensywie. Taka taktyka nie okazała się korzystna na dłuższą metę. W 49. minucie Grabara znów wyciągnął piłkę z siatki, tym razem głową pokonał go Hincapie.
Ostatecznie goście nie zdołali dowieźć nawet remisu. Decydującą bramkę zdobył Boniface. W 93. minucie napastnik najlepiej wykorzystał zamieszanie w polu karnym i trafił obok interweniującego Grabary.
W następnej kolejce "Wilki" zmierzą się z VfB Stuttgart, zaś "Aptekarze" z Bayernem Monachium.
Hubert KowalczykDzisiaj · 17:28