Teatr w meczu EURO. Tej decyzji sędziego nie da się zrozumieć [WIDEO]

Holandia rozbiła Rumunię 3:0 w 1/8 finału mistrzostw Europy. W trakcie spotkania jeden z podopiecznych Ronalda Koemana nabrał sędziego.
"Oranje" zdecydowanie przewyższyli swojego rywala. Większość akcji toczyła się na połowie zespołu prowadzonego przez Eduardo Iordanescu.
Holendrzy mieli pewne problemy ze skutecznością. Odnieśli jednak pewne zwycięstwo po bramce Cody'ego Gakpo i dublecie Donyella Malena.
W końcówce meczu doszło do nietypowego starcia Denisa Alibeca z Denzela Dumfriesem. Skrzydłowy Rumunii uprzedził rywala, zagrał piłkę i chciał kontynuować akcję.
Dumfries padł jednak na murawę, sugerując, że został kopnięty. Felix Zwayer przerwał grę i podyktował rzut wolny dla Holandii. Uznał bowiem, że Alibec zbyt wysoko podniósł nogę. Nicolae Stanciu nie zgadzał się z decyzją sędziego i obejrzał żółtą kartkę za protesty.
Wieczorem Holandia pozna ćwierćfinałowego rywala. Będzie nim zwycięzca meczu Austria - Turcja.
Adam Kłos02 Jul · 20:16