Tak Skorupski potraktował Bułkę. Borek ujawnił

Mateusz Porzucek / pressfocus
Mateusz Borek odsłonił kulisy reprezentacji Polski. Komentator ujawnił, jak Łukasz Skorupski zachował się w przerwie spotkania z Chorwacją.
Pierwsza połowa meczu z Chorwacją była trudnym doświadczeniem dla reprezentacji Polski. Chociaż biało-czerwoni otworzyli wynik, to szybko przyjęli trzy ciosy. Nie popisał się szereg zawodników, między innymi Marcin Bułka.
Największe uwagi względem golkipera dotyczyły trzeciego gola. Piłkarz OGC Nice przepuścił piłkę między nogami po strzale Martina Baturina. Bułka do szatni schodził nieco podłamany.
Mateusz Borek przekazał, że zareagował na to Łukasz Skorupski. Drugi z bramkarzy, rywalizujący o miejsce w pierwszym składzie, pocieszył rodaka. Udowodnił przy tym, że nie ma mowy o toksycznej konkurencji.
- Fantastyczne zachowanie Łukasza Skorupskiego. On jako bramkarz rozumiał tę sytuację, miał świadomość i wiedział, jak niekomfortowa jest ta sytuacja dla drugiego bramkarza. Dał Bułce słowa wsparcia - powiedział komentator w Kanale Sportowym.
Ostatecznie Bułka zaliczył udany występ. Po zmianie stron kilkukrotnie uchronił reprezentację przed startą bramki. Portal Meczyki.pl ocenił golkipera na "6", o czym przeczytacie TUTAJ.
Na ten moment 25-latek trzykrotnie zagrał w narodowych barwach. Z Łotwą zachował czyste konto (2:0), ale przeciwko Chorwacji (3:3) i Szkocji (3:2) wpuścił pięć goli.
Hubert KowalczykDzisiaj · 20:27
Źródło: Kanał Sportowy